Účto Voršilka

Opletalova 1535/4
110 00 Praha 1
• • •
t: 776 053 934
e: info@ucto-vorsilka.czEkonomický systém
POHODA


(c) 2014
Design: Branický grafický ateliér
a Tvorba INTERNETOvých stránek

Vítejte na stránkách firmy Účto Voršilka. Firma Vám zpracuje účetní doklady v ekonomickém systému POHODA, ať vedete účetnictví nebo daňovou evidenci. Doklady převezmeme ve své kanceláři, vlastních prostorách nebo na jiném dohodnutém místě. To usnadní klientovi administrativní zátěž týkající se DPH, jiných daní a ročních uzávěrek. Firma umí zpracovat také daňová přiznání a přehledy týkající se zdravotního a sociálního pojištění. Pokud máte problémy s ročními účetními závěrkami, firma vám s nimi ráda pomůže. Zpracuje Vám rozvahu a výkaz zisku a ztrát. Klientům se zaměstnanci povede kompletní mzdovou agendu. Plánujeme poradenství v oblasti manažerského účetnictví. Poskytujeme služby nejen ve vlastních prostorách, ale i u klienta, což mu přinese nepřetržitý přístup k účetnictví. Umíme pracovat s jakýmkoli účetním programem. Ceny jsou přiměřené.

Vyberte si službu:Podnikejte bez starostí, účetní, mzdové a daňové problémy vyřešíme za Vás!

  • Outsourcing účetnictví – ideální forma účetnictví pro malé a střední podniky, které Vás zbaví každodenních rutinních operací.
  • Účetnictví online – účetní doklady zasíláte online, šetříme Váš čas a provozní náklady.
  • Optimalizace daní – neplaťte zbytečně víc, než je nutné.
  • Zastupování na úřadech – Vaše účetnictví převezmeme s plnou zodpovědností, zastoupíme Vás na úřadech státní správy a veškeré problémy vyřešíme za Vás.
  • Správa daní a DPH – zpracujeme přiznání k DPH, daňové přiznání z příjmu fyzických a právnických osob, k silniční dani a jiným průběžně placeným daním. Upozorníme Vás na blížící se termíny, bez Vašich starostí!

Za správnost Vašeho účetnictví ručíme!

Zbavte se stresu z možných účetních chyb či prošvihnutí termínů, a vedení účetnictví nechte na nás. Garantujeme, že finanční a mzdové účetnictví od Účto Voršilka Praha bude v pořádku.

Garantujeme, že po převzetí bude Vaše účetnictví vedeno správně, přebíráme za něj plnou zodpovědnost!


Účto Voršilka Praha – o vedení účetnictví víme vše, za správnost Vašeho účetnictví ručíme! Rádi pomůžeme i Vám, podívejte se na poskytované účetní služby!