Účto Voršilka

Opletalova 1535/4
110 00 Praha 1
• • •
t: 776 053 934
e: info@ucto-vorsilka.czEkonomický systém
POHODA


(c) 2014
Design: Branický grafický ateliér
a Tvorba INTERNETOvých stránek

O zkušenostech účetní firmy Účto Voršilka Praha

Jiří Voršilka (jirivorsilka.png)Majitel účetní firmy Účto Voršilka Praha, pan Bc. Jiří Voršilka působí v oblasti vedení účetnictví plně od roku 2002. Již od počátku si zakládá na vysokých odborných znalostech, precizně zpracovaném účetnictví, osobním přístupu a individuálním řešení.

 • V letech 2002-2009 získal odbornou praxi v účetních firmách (Jarmila Němečková, Ing. Miloš Turek a A.T.L. consulting s.r.o.), kde získal praktické znalosti a dovednosti ve zpracování účetnictví pro fyzické a právnické osoby, účetnictví pro OSVČ, drobné podnikatele a menší obchodní společnosti působící v řadě oborů (restaurace, maloobchody, stavební firmy, řemeslníci, realitní kanceláře). Praxi má také ve zpracování účetnictví pro nepodnikatelské subjekty a občanská sdružení, například SVJ nebo evangelický sbor.
 • V letech 2009-2010 byl na studijním pobytu ve Velké Británii, kde získal certifikát účetnictví od profesního sdružení The Association of Accounting Technicians.
 • V letech 2010-2014 pracoval jako účetní v advokátní kanceláři JUDr. Jiří Voršilka, který zpočátku podnikal jako fyzická osoba v roce 2013 změnil právní formu podnikání na společnost s ručením omezením.
 • Studoval obor Účetnictví a finanční řízení podniku na škole VŠE (Vysoká škola ekonomická v Praze).
 • V roce 2010-2013 studoval na Bankovním institutu Vysoké škole, a.s., který v červnu 2013 úspěšně dokončil a získal na něm titul Bc. v oboru Právní administrativa v podnikatelské sféře. Zde získal řadu dalších užitečných poznatků, zejména z oblastí právo a ekonomie.

10 důvodů, proč využít účetní služby Účto Voršilka Praha

Jako majitel účetní firmy, který dbá o dobré jméno společnosti, spatřuji výhody společnosti Účto Voršilka Praha zejména v následujícím desateru.

 1. Zaručuji diskrétnost.
 2. Nabízím účetnictví se zárukou.
 3. Mohu pracovat přímo v prostorách klienta.
 4. Neustále sleduji aktuální změny v legislativě.
 5. Neustále se vzdělávám a zvyšuji si kvalifikaci.
 6. Mám proaktivní přístup, hledám nejlepší řešení pro snížení nákladů firmy.
 7. Pracuji nadprůměrně rychle, přesně a efektivně. Účetnictví je zpracováno velmi rychle.
 8. Díky vysoké znalosti cizích jazyků mohu plynně komunikovat např. i s majitelem firmy, který nehovoří česky.
 9. Zkušenosti s mnoha různými účetními programy mi umožňují poskytovat účetní služby i v prostorách klienta.
 10. Účetnictví mne zajímá a baví, což klienti poznají a oceňují.

Účto Voršilka Praha – o vedení účetnictví víme vše. Podívejte se na poskytované účetní služby a oslovte nás, rádi se staneme i Vaším spolehlivým partnerem!